Start Aktualno?ci Aktualno?ci 93 rocznica odzyskania przez Polsk? niepodleg?o?ci
93 rocznica odzyskania przez Polsk? niepodleg?o?ci

W 93 rocznic? odzyskania przez Polsk? niepodleg?o?ci, w Rawiczu, Bojanowie oraz Miejskiej Grce odby?y si? uroczysto?ci patriotyczne, w ktrych udzia? wzi??y dru?yny naszego hufca.

W Rawiczu cz?onkowie 17 Rawickiej Dru?yny Harcerskiej Or?y oraz 19 Rawickiej Dru?yny W?drowniczej Czarna Per?a pe?nili honorow? wart? przy pomniku ?o?nierza Polskiego. W Bojanowie w obchodach ?wi?ta Niepodleg?o?ci uczestniczyli harcerze i harcerki VIII Szczepu Harcerskiego. W Miejskiej Grce Komendant Hufca - phm. Krzysztof Zi?tek wraz z delegacj? z?o?y? wi?zank? kwiatw pod pomnikiem upami?tniaj?cym powsta?czy zryw.

 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: joomla templates web hosting Valid XHTML and CSS.