Start Aktualno?ci Aktualno?ci Hufcowe spotkanie op?atkowe - Bojanowo, 21 grudnia 2011 r.
Hufcowe spotkanie op?atkowe - Bojanowo, 21 grudnia 2011 r.

21 grudnia 2011 r. odby?o si? Hufcowe Spotkanie Op?atkowe. O 17.00 zaproszeni go?cie przyjechali do Bojanowa. W ten zimowy wieczr wszyscy w??czyli?my si? do ?wi?tecznej zabawy.

S?uchali?my gaw?d, ?piewali?my kol?dy, robili?my pi?kne ?a?cuch choinkowe i choinki z klockw Lego. Nie zabrak?o rwnie? dzielenia si? op?atkiem oraz ciep?ych, ?wi?tecznych ?ycze?. Na naszym spotkaniu pojawi? si? Gwiazdor i jego dzielni pomocnicy, ktrzy rozdawali prezenty grzecznym harcerzom ktrych jak okaza?o si? jest sporo. Na koniec, ka?dy kto chcia? mg? wzi?? do domu ?wiate?ko Betlejemskie, ktre mia?o pojawi? si? na wigilijnym stole w domu.

 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: joomla templates web hosting Valid XHTML and CSS.