Start Aktualno?ci Aktualno?ci Kurs przewodnikowski "SZAL"
Kurs przewodnikowski "SZAL"

W dniach 10 - 16 lutego w Szkole Podstawowej w Miejskiej Grce odby? si? Kurs Przewodnikowski "SZAL". Wzi??o w nim udzia? 20 uczestnikw z Hufcw Rawicz, Leszno, ?migiel i Mi?sk Mazowiecki. Organizatorem by? Mi?dzyhufcowy Zesp? Kadry Kszta?c?cej, komendantem formy hm. Wojciech J?drzejczak, a w sk?ad kadry weszli instruktorzy Hufcw Rawicz i Leszno.

Ka?dego dnia kursu uczestnicy ch?on?li tyle wiedzy, ?e a? trudno przytoczy? tu wszystkie tematy zaj??, ktre odby?y si? podczas szkolenia. Wszystko, czego si? dowiedzieli i co prze?yli ma im pomc w staniu si? ?wiadomymi wychowawcami i instruktorami ZHP. Bior?c pod uwag? wypowiedzi uczestnikw i ich postaw? mo?emy ?mia?o powiedzie?, ?e na pewno s? bardzo zmotywowani do tego, ?eby czyni? ?wiat coraz lepszym i pozytywnie SZALonym.

 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: joomla templates web hosting Valid XHTML and CSS.