Start Aktualno?ci Aktualno?ci Balik w Izbicach.
Balik w Izbicach.
24 stycznia w Izbicach rawickie zuchy wzi??y udzia? w baliku karnawa?owym zorganizowanym przez so?ectwo wsi Izbice.

24 stycznia w Izbicach rawickie zuchy wzi??y udzia? w baliku karnawa?owym zorganizowanym przez so?ectwo wsi Izbice. Do zabawy wszystkie dzieci zaprasza?a wodzirejka biedronka, ktr? by?a dh. Marika, dru?ynowa 12 Dru?yny Harcerskiej Watra z Izbic. Bal rozpocz?? si? polonezem, w ktrym uroczystym krokiem sun?li rodzice razem ze swoimi pociechami. W?rd karnawa?owego korowodu by?y ksi??niczki i wr?ki, koty i myszki, kowboje i indianie. By?y Pipi i clowny. Wszyscy wygl?dali wspaniale. Podczas zabawy dzieci uczy?y si? nowych ta?cw integracyjnych i przypomina?y sobie te wszystkim dobrze znane. By?y konkursy i zabawy, w ktrych mo?na by?o wygra? drobne, s?odkie upominki. Dla dzieci przygotowano te? pocz?stunek mamy upiek?y placki, a jedna z bab? przygotowa?a dla wszystkich domow? pizz?, ktra znikn??a ze sto?w w mgnieniu oka. Szczeglne podzi?kowania nale?? si? Pani Agnieszce Skrzypczak, ktra by?a inicjatork? ca?ego przedsi?wzi?cia.


 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: joomla templates web hosting Valid XHTML and CSS.