Start Aktualno?ci Aktualno?ci Wieczorne ?piewogranie
Wieczorne ?piewogranie

Tymi s?owami w pi?tkowy wieczr 8 lutego 2013 roku w harcwce przy ulicy D?browskiego 29 w Rawiczu po raz kolejny rozpocz??o si? wieczorne ?piewogranie.. Mieli?my zaszczyt go?ci? zaprzyja?nionykr?g rodzicw z 1PRDH i 3GZ Weso?e Plastusie oraz instruktorki naszego hufca dh Marik? Hoffmann i dh Ew? Kocio?ko. Jak na wieczorne spotkanie przysta?o p?on??y ognie ka?dy uczestnik spotkania zapali? swj ma?y p?omyczek a o opraw? muzyczna zadba?y dh Martyna Majer, dh Julia Mazur z 1PRDH oraz dh Ewa Kocio?ko i powsta?a ciep?a magiczna atmosfera ktra spowodowa?a ,?e znik?y wszelkie bariery i wsplny ?piew po??czy? pokolenia i pop?yn?? w pi?tkow? rawicka noc. Przygotowali?my ma?y pocz?stunek w postaci s?odyczy i ciep?ych napoi a dh Kasia Duda umili?a go nam przygotowuj?c zaj?cia z origami .

Ci??ko by?o si? ?egna?...

[]Kto raz przyja?ni pozna? moc, nie b?dzie trwoni? s?w
Przy innym ogniu, w inn? noc, do zobaczenia znw []

Dzi?kuje za przybycie! dh Mariola Staniewska

 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: joomla templates web hosting Valid XHTML and CSS.