Start Aktualno?ci Aktualno?ci ?wi?to ?wi?tego Jerzego.
?wi?to ?wi?tego Jerzego.

Z tej okazji zuchy i harcerze uczestniczyli w mszy ?wi?tej w Ko?ciele p.w. Chrystusa Krla i Zwiastowania NMP w Rawiczu. Nast?pnie udali si? na boisko I LO w Rawiczu, gdzie dru?ynami zosta?y przedstawione scenki z ?ycia ?wi?tego Jerzego. Zosta?y rozegrane konkurencje sportowe, po ktrych dru?yny zapozna?y si? z przygotowanym ?yciorysem naszego patrona i rozwi?za?y quiz. Na koniec zosta?y og?oszone wyniki, w ktrych podczas zaci?tej rywalizacji wszyscy zaj?li I miejsce. Na koniec wszyscy zawi?zali?my kr?g i z u?miechami udali?my si? do domw.

W spotkaniu uczestniczy?y: 2 GZ Le?ne Skrzaty, 3 GZ Weso?e Plastusie, 8 DH Granatowe Tropiki, 12 DH "WATRA" z Izbic, 17 RDH Or?y, 19 RDW Czarna Per?a oraz 7 RDH Feniks.


 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: joomla templates web hosting Valid XHTML and CSS.