Start Aktualno?ci Aktualno?ci Harcerze z 12 DH "WATRA" Ambasadorami B?P 2013!
Harcerze z 12 DH "WATRA" Ambasadorami B?P 2013!

Cz?onkowie 12 Dru?yny Harcerskiej "Watra" z Izbic zostali wybrani przez G?wn? Kwater? ZHP na Ambasadorw Betlejemskiego ?wiat?a Pokoju 2013. Na zaproszenie w?adz harcerskich 12 osobowa reprezentacja go?ci?a 3 dni w Warszawie i wsplnie z instruktorami roznosi?a Betlejemski P?omyk z ?yczeniami rado?ci i pokoju do najwa?niejszych instytucji w stolicy. Rawiccy harcerze B?P przekazali w Belwederze Pani Prezydent Annie Komorowskiej, w Sejmie Pani Ewie Kopacz, w Ministerstwie Infrastruktury i Rozwoju, w Ministerstwie Spraw Wewn?trznych, w Ministerstwie Administracji i Cyfryzacji, w Urz?dzie do spraw Kombatantw i osb Represjonowanych, w Polskim Radiu, w Polskiej Telewizji, w Ministerstwie Obrony Narodowej i w Prawos?awnym Ordynariacie Wojska Polskiego.

 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: joomla templates web hosting Valid XHTML and CSS.