Start Aktualno?ci Aktualno?ci V Fotograficzna Gra Miejska "Szare Szeregi"
V Fotograficzna Gra Miejska "Szare Szeregi"

V edycja Gry ju? za nami! Ponad 150 osb fotografowa?o urokliwe miejsca naszego pi?knego Rawicza :) Musieli wnikliwie poszukiwa? wskazwek, ktre pomog?y im w odnalezieniu kolejnych punktw, pomagali oddzia?om Szarych Szeregw, wykazali si? znajomo?ci? miasta, no i... niez?? kondycj?! Nad sprawnym przebiegiem Gry czuwa? sztab dwudziestu osb, ktre do?o?y?y wszelkich stara?, by patrole na dziennej i na nocnej trasie otrzyma?y odpowiedni? porcj? wra?e? :) Kolejna wsplna harcerska przygoda prze?yta...
Dzi?kujemy uczestnikom, dzi?kujemy opiekunom, dzi?kujemy pomocnikom, dzi?kujemy przechodniom, ktrzy pomagali patrolom... i ca?ej reszcie tak?e dzi?kujemy ;)


 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: joomla templates web hosting Valid XHTML and CSS.